Salongsbord Lennartsnäs
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALONGSBORD, med stenskiva, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgyllt, hjultrissor, höjd ca 74, diameter 100 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Dekorelement saknas, ytskador
547430
2018-06-12