Salongsbord Lennartsnäs

Salongsbord Lennartsnäs
Salongsbord Lennartsnäs
Salongsbord Lennartsnäs
Salongsbord Lennartsnäs
Salongsbord Lennartsnäs
Salongsbord Lennartsnäs
Salongsbord Lennartsnäs
Salongsbord Lennartsnäs
Salongsbord Lennartsnäs
Salongsbord Lennartsnäs

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSBORD, med stenskiva, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgyllt, hjultrissor, höjd ca 74, diameter 100 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Dekorelement saknas, ytskador

547430

2018-06-12