Arvid Fougstedt oljemålning

Arvid Fougstedt oljemålning
Arvid Fougstedt oljemålning
Arvid Fougstedt oljemålning
Arvid Fougstedt oljemålning
Arvid Fougstedt oljemålning
Arvid Fougstedt oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARVID FOUGSTEDT (1888-1949): "Porträtt av ung flicka", signerad A Fougstedt, olja på duk, ca 61x50 cm

547436

2018-05-28