Bonadsmålning allmoge
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BONADSMÅLNING, ALLMOGE, 1800-tal, uppfodrad på papper, ca 121x54 cm
Kuntoraportti
Skador, slitage, lagningar
547441
Päivämäärä:
2018-05-29