Bonadsmålning allmoge

Bonadsmålning allmoge
Bonadsmålning allmoge
Bonadsmålning allmoge
Bonadsmålning allmoge

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BONADSMÅLNING, ALLMOGE, 1800-tal, uppfodrad på papper, ca 121x54 cm

Kuntoraportti

Skador, slitage, lagningar

547441

Päivämäärä:

2018-05-29