Eskilstuna belysning, takarmatur
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
ESKILSTUNA BELYSNING, takarmatur, stomme i mässing med hissanordning, blålackerade plåtskärmar med genombruten dekor, stämplad EB, max höjd 120 cm
Kuntoraportti
Mindre slitage
547455
Päivämäärä:
2018-06-01