Eskilstuna belysning, takarmatur

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

ESKILSTUNA BELYSNING, takarmatur, stomme i mässing med hissanordning, blålackerade plåtskärmar med genombruten dekor, stämplad EB, max höjd 120 cm

Kuntoraportti

Mindre slitage

547455

Päivämäärä:

2018-06-01