Royal Copenhagen musselmalet
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, servis, 31 dlr, "Musselmalet", bestående av: 12 tallrikar nr 175, 8 djupa tallrikar nr 168, 7 tallrikar nr 178, (2 mindre nagg), 3 assietter nr 180 samt lövformat fat nr 145
Merparten är II:a sortering, bottenringsnaggar förekommer, repor
547465
2018-05-29