Royal Copenhagen musselmalet

Royal Copenhagen musselmalet
Royal Copenhagen musselmalet
Royal Copenhagen musselmalet
Royal Copenhagen musselmalet
Royal Copenhagen musselmalet
Royal Copenhagen musselmalet
Royal Copenhagen musselmalet
Royal Copenhagen musselmalet

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROYAL COPENHAGEN, servis, 31 dlr, "Musselmalet", bestående av: 12 tallrikar nr 175, 8 djupa tallrikar nr 168, 7 tallrikar nr 178, (2 mindre nagg), 3 assietter nr 180 samt lövformat fat nr 145

Merparten är II:a sortering, bottenringsnaggar förekommer, repor

547465

2018-05-29