Oljemålning 1700-tal

Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Fåraherden, religiöst motiv med barn och lamm, olja på duk, ca 30x30 cm

Renoverad

547494

2018-05-28