Ole Ahlberg färglitografi

Ole Ahlberg färglitografi
Ole Ahlberg färglitografi
Ole Ahlberg färglitografi
Ole Ahlberg färglitografi
Ole Ahlberg färglitografi
Ole Ahlberg färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

OLE AHLBERG (Danmark, född 1949): Komposition med äpple och päron, signerad och daterad Ole Ahlberg 86, numrerad 157/200, färglitografi, ca 32x27 cm

547508

2018-05-29