Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
OLE AHLBERG (Danmark, född 1949): Komposition med äpple och päron, signerad och daterad Ole Ahlberg 86, numrerad 157/200, färglitografi, ca 32x27 cm
547508
2018-05-29