Sängstomme Lennartsnäs

Sängstomme Lennartsnäs
Sängstomme Lennartsnäs
Sängstomme Lennartsnäs
Sängstomme Lennartsnäs
Sängstomme Lennartsnäs
Sängstomme Lennartsnäs
Sängstomme Lennartsnäs
Sängstomme Lennartsnäs
Sängstomme Lennartsnäs
Sängstomme Lennartsnäs

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGSTOMME, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, skulpterad dekor, svarvade knoppar, bäddmått ca 193x92 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Torrsprickor, fanérskador

547512

2018-06-12