Askfat i brons

Askfat i brons
Askfat i brons
Askfat i brons
Askfat i brons
Askfat i brons
Askfat i brons
Askfat i brons
Askfat i brons
Askfat i brons
Askfat i brons
Askfat i brons
Askfat i brons

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASKFAT, 1900-talets första hälft, grönpatinerad brons, gjutarstämpel Otto Meyer, signerad Oys, i form av räv med byte, längd 18 cm

Monogram

547515

2018-05-27