Sängstomme Lennartsnäs

Sängstomme Lennartsnäs
Sängstomme Lennartsnäs
Sängstomme Lennartsnäs
Sängstomme Lennartsnäs
Sängstomme Lennartsnäs
Sängstomme Lennartsnäs
Sängstomme Lennartsnäs
Sängstomme Lennartsnäs
Sängstomme Lennartsnäs
Sängstomme Lennartsnäs
Sängstomme Lennartsnäs
Sängstomme Lennartsnäs

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÄNGSTOMME, 18/1900-tal empirestil, fanérad i mahogny, förgylld dekor, skruvar finns, visas på begäran
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Senare långsidor, renoverad, kompletterad, ytskador

547517

2018-06-12