Ram Lennartsnäs
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAVELRAM, 1800-talets mitt, förgylld, dekor i pastellage, innermått ca 74x88,5, yttermått 91x106 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Smärre pastellageskador, skadat glas
547535
2018-06-12