Gunilla Allard Cosmos stolar 4 st
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNILLA ALLARD, "Cosmos", stolar, Lammhults, stomme av förkromat stålrör, sits av svartbetsat trä, rygg av polyesternät, modellen formgiven 2000, H 80, B 50, D 57, SH 46 cm
Bruksslitage, stötmärken, repor
547577
2018-05-28