Gunilla Allard Cosmos stolar 4 st

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNILLA ALLARD, "Cosmos", stolar, Lammhults, stomme av förkromat stålrör, sits av svartbetsat trä, rygg av polyesternät, modellen formgiven 2000, H 80, B 50, D 57, SH 46 cm

Bruksslitage, stötmärken, repor

547577

2018-05-28