Life at home trädgårdsgruppen
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LIFE AT HOME, trädgårdsgruppen, samtida, bestående av 1 matbord samt 4 loungestolar, hopfällbara, med lösa dynar, betsat bok, sitthöjd ca 40 cm, bordetsmått, höjd ca 72 cm, 180x100 cm med illäggskiva 50 cm
Slitage, märken, repor, ställvis blekt
547586
2018-05-28