Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
JOHAN KROUTHÉN (1858-1932): Höstlandskap, signerad och daterad Johan Krouthén 1919, olja på duk, 73x100 cm
Rispor
547588
2018-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här