Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSKÅP / MUSIKMÖBEL, 1900-talets mitt, fanderad med mahogny, höjd ca 66, 110x48 cm

Slitage

547591

2018-05-28