Saltkar Lennartsnäs

Saltkar Lennartsnäs
Saltkar Lennartsnäs
Saltkar Lennartsnäs
Saltkar Lennartsnäs
Saltkar Lennartsnäs
Saltkar Lennartsnäs
Saltkar Lennartsnäs
Saltkar Lennartsnäs
Saltkar Lennartsnäs
Saltkar Lennartsnäs
Saltkar Lennartsnäs
Saltkar Lennartsnäs

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALTKAR, 2 st snarlika, porfyr, fasetterad sida, höjd ca 3, diameter 6 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Nagg

547596

2018-06-12