Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
FAT, 6 st, SÅSSNIPA, nysilver, 1900-talets första hälft, konturerade brätten, fatens längd ca 33-55 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Zustandsbeschreibung
Brukslitage
547607
2018-06-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner