Enrico Gargiulo oljemålning

Enrico Gargiulo oljemålning
Enrico Gargiulo oljemålning
Enrico Gargiulo oljemålning
Enrico Gargiulo oljemålning
Enrico Gargiulo oljemålning
Enrico Gargiulo oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENRICO GARGIULO (1881-1948), canal med hus, signerad, olja på duk, ca 47 x 41.

Duket är något ospänt

547616

2018-05-29