Bägare silver Söderhamn
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BÄGARE, silver, Hans Langberg, Söderhamn 1792, ciselerd och punsad dekor, invändigt förgylld, äldre ägarmonogram A.E.S.M.B.L, höjd ca 19 cm, vikt 309 g
Förgyllning utsida bortnött, repor
547637
2018-05-29