Bägare silver Söderhamn

Bägare silver Söderhamn
Bägare silver Söderhamn
Bägare silver Söderhamn
Bägare silver Söderhamn
Bägare silver Söderhamn
Bägare silver Söderhamn
Bägare silver Söderhamn
Bägare silver Söderhamn
Bägare silver Söderhamn
Bägare silver Söderhamn

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BÄGARE, silver, Hans Langberg, Söderhamn 1792, ciselerd och punsad dekor, invändigt förgylld, äldre ägarmonogram A.E.S.M.B.L, höjd ca 19 cm, vikt 309 g

Förgyllning utsida bortnött, repor

547637

2018-05-29