Sven x:et Erixson ´´Hörtorget´´

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEN X:ET ERIXSON, (1899-1970): Hötorget 1958, signerad Sven Erixson, färglitografi, XVI/L, bildmått ca 44X34 cm

Ej examinerad ur ramen

547641

2018-06-06