Liisa Hallamaa Arabia

Liisa Hallamaa Arabia
Liisa Hallamaa Arabia
Liisa Hallamaa Arabia
Liisa Hallamaa Arabia
Liisa Hallamaa Arabia
Liisa Hallamaa Arabia

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LIISA HALLAMAA, skål och skålfat, stengods, Arabia, signerade, höjd ca 14 cm och diam ca 29 cm

Smärre slitage

547648

2018-05-29