Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, NK inredning, 1960-tal, lackerad i vitt, beslag av mässing, rektangulär form med sex lådor, höjd ca 70, längd ca 107, bredd ca 46 cm
Repor, märken och färgbortfall
547666
2018-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här