Byrå NK inredning 1960-tal

Byrå NK inredning 1960-tal
Byrå NK inredning 1960-tal
Byrå NK inredning 1960-tal
Byrå NK inredning 1960-tal
Byrå NK inredning 1960-tal
Byrå NK inredning 1960-tal
Byrå NK inredning 1960-tal
Byrå NK inredning 1960-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BYRÅ, NK inredning, 1960-tal, lackerad i vitt, beslag av mässing, rektangulär form med sex lådor, höjd ca 70, längd ca 107, bredd ca 46 cm

Kuntoraportti

Repor, märken och färgbortfall

547666

Päivämäärä:

2018-05-29