Pop & Rock - Coca-Cola reklamskylt
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
EMALJSKYLT, 1940-/50-tal, "Coca-Cola", emaljerad järnplåt på träram, rektangulär form, ca 210x242 cm
Kuntoraportti
Lagning tvärs över skylten, emaljbortfall, smärre rost
547667
Päivämäärä:
2018-05-31