Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
HANS ESSELIUS (född 1948): "House Burning Down", Jimi Hendrix, 1967 Gröna Lund Stockholm, pigment print numrerad 4/20, signerad, bildmått 50x75 cm
547684
2018-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här