Pop & Rock - Ed Finnell George Harrison

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

ED FINNELL, George Harrison, signerad Ed Finnell, daterad och märkt 11.12.74 LA, 11/50, 49x39,5 cm

547698

2018-05-31