Jan Håfström Mr Walker
Vollendet
2018-05-29
547701
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Mr Walker", signerad daterad Jan Håfström 2009, numrerad, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm