Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTIL VALLIEN, (11+12 ) servisglas/pokaler, 1970-/80-tal, Boda, flertalet signerade Boda B Vallien, höjd ca 20 respektive 21,5 cm
Ringa bruksspår, medföljer ett glas med spricka
547704
2018-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här