Bertil Vallien servisglas

Bertil Vallien servisglas
Bertil Vallien servisglas
Bertil Vallien servisglas
Bertil Vallien servisglas
Bertil Vallien servisglas
Bertil Vallien servisglas
Bertil Vallien servisglas
Bertil Vallien servisglas
Bertil Vallien servisglas
Bertil Vallien servisglas
Bertil Vallien servisglas
Bertil Vallien servisglas

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL VALLIEN, (11+12 ) servisglas/pokaler, 1970-/80-tal, Boda, flertalet signerade Boda B Vallien, höjd ca 20 respektive 21,5 cm

Ringa bruksspår, medföljer ett glas med spricka

547704

2018-05-29