Serveringsvagn 1950-tal

Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, teak, 1950-tal, rektangulär form med hjultrissor av gummi och mässing, två plan, höjd ca 61, längd ca 73, bredd ca 48 cm

Smärre märken och slitage

547723

2018-05-29