Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
VINGLAS, 13 st., snarlika, 1700/1800-tal, hessisk modell, omvikt fotkant, höjd 16-19 cm
ett glas med nagg, ett med skada i glaset, två glassjuka
547724
2018-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här