Vilfåtölj Fenix från Dux
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
SAM LARSSON, vilfåtölj "Fenix", Dux 1980-tal, stomme av förkromat stålrör, dyna klädd i brun- och svartmönstrad textil, dynan märkt DUX, sitthöjd ca 42 cm, längd ca 160 cm
Slitage, ställvis hårt med mindre hål på armstöd
547726
2018-05-29