Bricka glas och metall

Bricka glas och metall
Bricka glas och metall
Bricka glas och metall
Bricka glas och metall
Bricka glas och metall
Bricka glas och metall
Bricka glas och metall
Bricka glas och metall

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, 1900-talets sista kvartal, spegelglas, krom och mässing, två handtag, ca 42x28 cm

Försiktigt bruksslitage

547732

2018-05-29