Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
GUERCINO, hans efterföljare (omkring 1700): Hieronymus, olja på duk, 113x100,5 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Krackeleringar
547734
2018-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här