Guercino, hans efterföljare Hieronymus oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

GUERCINO, hans efterföljare (omkring 1700): Hieronymus, olja på duk, 113x100,5 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Krackeleringar

547734

2018-06-18