Elastolin figurer

Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELASTOLIN FIGURER, ca 28 st., 1930-50-tal, bestående av: indianer och cowboys, medföljer 6 st figurer av andra fabrikat

Minde antal med skador

547738

2018-05-29