Sminkbord med pall

Sminkbord med pall
Sminkbord med pall
Sminkbord med pall
Sminkbord med pall
Sminkbord med pall
Sminkbord med pall
Sminkbord med pall
Sminkbord med pall
Sminkbord med pall
Sminkbord med pall
Sminkbord med pall
Sminkbord med pall
Sminkbord med pall
Sminkbord med pall

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SMINKBORD med PALL, mahognyfaner samt betsad bok, handtag och beslag i mässing, spegel med ram av flätad rotting, 2 lådor, nyckel medföljer, uppfällbar klaff på varje sida, höjd 75 + 55, 108 x 43 cm

Bruksslitage, någon lackskada, pallen med smärre rottingskada

547745

2018-05-29