Anatomisk modell 1900-talets mitt

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANATOMISK/MEDICINSK MODELL, Somso, Tyskland 1900-talets mitt, gips och gummi samt plast, handmålad, höjd ca 69 cm

Slitage, färgbortfall

547751

2018-05-29