Skospännen 1800-tal

Skospännen 1800-tal
Skospännen 1800-tal
Skospännen 1800-tal
Skospännen 1800-tal
Skospännen 1800-tal
Skospännen 1800-tal
Skospännen 1800-tal
Skospännen 1800-tal
Skospännen 1800-tal
Skospännen 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKOSPÄNNEN, 1 par, 1800-tal, förgyllt silver, ca 6,5 x 5 cm

547759

2018-05-29