Tevagn Josef Frank

Tevagn Josef Frank
Tevagn Josef Frank
Tevagn Josef Frank
Tevagn Josef Frank
Tevagn Josef Frank
Tevagn Josef Frank
Tevagn Josef Frank
Tevagn Josef Frank
Tevagn Josef Frank
Tevagn Josef Frank
Tevagn Josef Frank
Tevagn Josef Frank
Tevagn Josef Frank
Tevagn Josef Frank
Tevagn Josef Frank
Tevagn Josef Frank
Tevagn Josef Frank
Tevagn Josef Frank

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

JOSEF FRANK, serveringsvagn, Firma Svenskt Tenn, tillverkad av Svenska Möbelfabrikerna i Bodafors under 1950-talet, märkt SM Bodafors, modellnummer 756, fanerad med valnöt, fotavslut i mässing, hjul i gummi, höjd ca 66, 89x80 cm (skivan i utfällt läge)

Slitage, fläckar, skadade lådhandtag, lös träbit medföljer

547761

2018-05-29