Trädgårdsmöbel Grythyttan
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARTHUR LINDQVIST, trädgårdsmöbel, 5 dlr, Grythyttan, 1900-talets mitt, skyltmärkning, bestående av bord, stolar, 4 st, bordets mått höjd ca 68 120x60, sitthöjd 42 cm
HISTORIK: Konditori DC3, Norrtälje, 2 vykort medföljer (finns att avhämta vid Utlämningen)
Ytskador
547765
2018-05-29