Trädgårdsmöbel Grythyttan

Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

ARTHUR LINDQVIST, trädgårdsmöbel, 5 dlr, Grythyttan, 1900-talets mitt, skyltmärkning, bestående av bord, stolar, 4 st, bordets mått höjd ca 68 120x60, sitthöjd 42 cm
HISTORIK: Konditori DC3, Norrtälje, 2 vykort medföljer (finns att avhämta vid Utlämningen)

Ytskador

547765

2018-05-29