Läslampa 1800-talets slut

Läslampa 1800-talets slut
Läslampa 1800-talets slut
Läslampa 1800-talets slut
Läslampa 1800-talets slut
Läslampa 1800-talets slut
Läslampa 1800-talets slut
Läslampa 1800-talets slut
Läslampa 1800-talets slut
Läslampa 1800-talets slut
Läslampa 1800-talets slut
Läslampa 1800-talets slut
Läslampa 1800-talets slut

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LÄSLAMPA, 1800-talets slut, bemålad plåtskärm med lagerkrans i metall, ställning i mässing med en ljushållare, på oval marmorfot med liggande hund i metall, höjd ca 37 cm

Slitage, färgbortfall

547768

2018-05-29