Läslampa 1800-talets slut
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LÄSLAMPA, 1800-talets slut, bemålad plåtskärm med lagerkrans i metall, ställning i mässing med en ljushållare, på oval marmorfot med liggande hund i metall, höjd ca 37 cm
Slitage, färgbortfall
547768
2018-05-29