Lavoar, 1900-talets början
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LAVOAR, 1900-talets början, ådringsmålad furu i ädelträimitiation, uppsatshylla av marmor, beslag av mässing, höjd ca 101, längd ca 64, djup ca 50 cm
Slitage, ställvis mindre färgbortfall
547784
2018-07-16