Lavoar, 1900-talets början

Lavoar, 1900-talets början
Lavoar, 1900-talets början
Lavoar, 1900-talets början
Lavoar, 1900-talets början
Lavoar, 1900-talets början
Lavoar, 1900-talets början
Lavoar, 1900-talets början
Lavoar, 1900-talets början
Lavoar, 1900-talets början
Lavoar, 1900-talets början

Såld för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAVOAR, 1900-talets början, ådringsmålad furu i ädelträimitiation, uppsatshylla av marmor, beslag av mässing, höjd ca 101, längd ca 64, djup ca 50 cm

Slitage, ställvis mindre färgbortfall

547784

2018-07-16