Ljusstakar vas Kunglig Dansk

Ljusstakar vas Kunglig Dansk
Ljusstakar vas Kunglig Dansk
Ljusstakar vas Kunglig Dansk
Ljusstakar vas Kunglig Dansk
Ljusstakar vas Kunglig Dansk
Ljusstakar vas Kunglig Dansk
Ljusstakar vas Kunglig Dansk
Ljusstakar vas Kunglig Dansk
Ljusstakar vas Kunglig Dansk
Ljusstakar vas Kunglig Dansk

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KUNGLIG DANSK, ljusstakar, 1 par, VAS, porslin, 1930-tal, kolonnformade, ljusstakarna numrerade 212/3338, höjd 219 resp. 17,5 cm

Ljusstakarna andra sortering

547786

2018-05-29