Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KUNGLIG DANSK, ljusstakar, 1 par, VAS, porslin, 1930-tal, kolonnformade, ljusstakarna numrerade 212/3338, höjd 219 resp. 17,5 cm
Ljusstakarna andra sortering
547786
2018-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här