Kai Kristiansen 6 stolar för Schou Möbler

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAI KRISTIANSEN, 6 stolar för Schou Möbler, Danmark 1960-tal, stomme av massiv teak, klädda i syrenlila textil, etikettmärkta SVA MÖBLER MADE IN DENMARK, sitthöjd 42 cm

Smärre märken och slitage

547787

2018-05-29