Kai Kristiansen 6 stolar för Schou Möbler
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAI KRISTIANSEN, 6 stolar för Schou Möbler, Danmark 1960-tal, stomme av massiv teak, klädda i syrenlila textil, etikettmärkta SVA MÖBLER MADE IN DENMARK, sitthöjd 42 cm
Smärre märken och slitage
547787
2018-05-29