Soffbord 1980-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERGIO MAZZA & GIULIANA GRAMIGNA, soffbord 1970-tal, modellen formgiven 1969, tillverkat av Cinova, salufördes bl a av NK i Stockholm, stål och glas, kvadratisk form, höjd ca 35, längd och bredd ca 90 cm
Smärre märken och repor
547808
2018-05-29