Soffbord 1980-tal

Soffbord 1980-tal
Soffbord 1980-tal
Soffbord 1980-tal
Soffbord 1980-tal

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

SERGIO MAZZA & GIULIANA GRAMIGNA, soffbord 1970-tal, modellen formgiven 1969, tillverkat av Cinova, salufördes bl a av NK i Stockholm, stål och glas, kvadratisk form, höjd ca 35, längd och bredd ca 90 cm

Smärre märken och repor

547808

2018-05-29